Windows 7 Ses Sorunu

Sorununuzu belirtin ve yaptığınız aşamaları da, gerekli durumda online da destek sağlarız.
Bilgisayarımın ön paneli bozuk olduğu için arka paneli kullanıyorum fakat arka paneli algılamıyor. Her türlü ayarları denedim olmadı, indirmediğim driver kalmadı. Son çarem TW'den birinin bakması :)

Son düzenleyen: Moderatör:
TW'den baksak dahi değişen pek bir şey olmaz. Kulaklık veya hoparlörü taktığında Realtek'in veya Windows'un uygulaması size bilgilendirip seçmenizi veya otomatik ses gelmesini sağlayacaktır. Bunları da yapmışsınız zaten.

Ayrıca taktığınız hoparlör veya kulaklığın da sağlam olduğundan emin olun.

Tavsiyem ses sürücüleri ile uğraşmamak için temiz kurulum ile Windows 10'a geçmeniz. Ses paneliniz de bozuk olduğu için USB ses kartı almanızdır.

TW'den baksak dahi değişen pek bir şey olmaz. Kulaklık veya hoparlörü taktığında Realtek'in veya Windows'un uygulaması size bilgilendirip seçmenizi veya otomatik ses gelmesini sağlayacaktır. Bunları da yapmışsınız zaten.

Ayrıca taktığınız hoparlör veya kulaklığın da sağlam olduğundan emin olun.

Tavsiyem ses sürücüleri ile uğraşmamak için temiz kurulum ile Windows 10'a geçmeniz. Ses paneliniz de bozuk olduğu için USB ses kartı almanızdır.
hoparlör ve kulaklık çalışıyor. windows 10'a geçmeyi düşündüm oyun konusunda memnun olmayan birçok yorum gördüm bende vazgeçtim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı