Windows 7 sistemde uygulamalar açılmıyor

ömer195

Decapat
Merhabalar Windows 7 kullanıyorum, bazı programlara girince hata alıyorum. Programı açtığımda, açtığım program sanırım internete bağlanamıyor çünkü bağlantı hatası alıyorum. Bu internet bağlantısı gerektiren her programda oluyor. Yeni bir oturum açtığımda boyle bir şey olmuyor, bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Windows 7 kullanıyorum, bazı programlara girince hata alıyorum. Programı açtığımda, açtığım program sanırım internete bağlanamıyor çünkü bağlantı hatası alıyorum. Bu internet bağlantısı gerektiren her programda oluyor. Yeni bir oturum açtığımda boyle bir şey olmuyor, bunu nasıl çözebilirim?

VPN ile girmeyi denedin mi?

Umarım yaşadığın sorun kısayol hatası değildir :D

Umarım yaşadığın sorun kısayol hatası değildir :D
tabikide değil
VPN ile girmeyi denedin mi?
denemek için indirdim ama o da açılmadı :(
bazen masaüstündeki kısayolların simgeleri gidiyor yeniliyince düzeliyor bir de chrome dan bir şey indirirken "Başarısız - İzinler yetersiz" diyor indirilenler konumunu değiştirince geçiyor ama bilgisayarı kapatıp açtıgımda yine önceki konuma dönüyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı