Windows 7 siyah ekran

beratt06

Yoctopat
Daha fazla  
Ben bir cahillik ettim ve Görev Yöneticisi'nden Explorer.exe adlı bir dosyayınin görevini sonlandirdim. Ekran gitti ve bir süre sonra gelmeyince kasadan kapattım. Bir süre bekledim açtım ve ekran gelmedi, sadece siyah bir ekran geliyor. Görev yöneticisine girmek için CTRL + alt + delete yapıyorum gelmiyor. Sadece siyah ekran var, hiçbir yere giremiyorum. Sizce ne yapmalıyım? İşletim sistemim Windows 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir cahillik ettim ve Görev Yöneticisi'nden Explorer.exe adlı bir dosyayınin görevini sonlandirdim. Ekran gitti ve bir süre sonra gelmeyince kasadan kapattım. Bir süre bekledim açtım ve ekran gelmedi, sadece siyah bir ekran geliyor. Görev yöneticisine girmek için CTRL + alt + delete yapıyorum gelmiyor. Sadece siyah ekran var, hiçbir yere giremiyorum. Sizce ne yapmalıyım? İşletim sistemim Windows 7.

Ben eski PC'de kapatirdim kendi kendine geri açılırdı sorun o gözükmüyor

Windows dosyalarınız bozulmuş olmalı. Sisteminizi düğmeden basılı tutup kapatın ve F8 spamlayıp Bilgisayarınızı Onarın adlı sekmeye enter tuşu ile girin. Orası açılıyorsa dönüş yapın.

Hocam anlamadim bilgisiyarım kapalı iken mi F8 spamlayayim birde BIOS ayarlarına artık girebiliyorum.
Windows dosyalarınız bozulmuş olmalı. Sisteminizi düğmeden basılı tutup kapatın ve F8 spamlayıp Bilgisayarınızı Onarın adlı sekmeye enter tuşu ile girin. Orası açılıyorsa dönüş yapın

Son düzenleme:
Hocam anlamadim bilgisiyarım kapalı iken mi F8 spamlayayim birde BIOS ayarlarına artık girebiliyorum.
Bilgisayarınızı fişten veya güç kaynağının arasındaki şartelden kapatın ve tekrar başlatın. Ardından tekrar başlatırken F8 spamlayın. Bilgisayarınızı Onarın sekmesine girebiliyorsanız bana dönüş yapın. Birde şuanlık Bios ile işimiz yok

Bilgisayarınızı fişten veya güç kaynağının arasındaki şartelden kapatın ve tekrar başlatın. Ardından tekrar başlatırken F8 spamlayın. Bilgisayarınızı Onarın sekmesine girebiliyorsanız bana dönüş yapın. Bir de şu anlık BIOS ile işimiz yok

Yok hiçbir sekme gelmiyor ışık çok az geliyor ama belirli olan bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı