Windows 7 Starter Edition Resmi ISO nereden bulabilirim?

roser137

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde 15-20 yıllık bir netbook var. 4 çekirdek atom n550 işlemcili toshiba nb520 model bir cihaz. Windows 7 starter ile gelmiş etiketi keyi duruyor. Buna uygun ISO bulup orijinal windows'unu kurmaya çalışıyorum.

Daha önce ki konuları inceledim ama benim için çözüm olmadı.

Microsoft'un resmi sayfası var. Key girip indirmemizi sağlıyor göya fakat oradan indirmedim.
2021-04-28 14_30_30-Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir - Opera.png

Tabi Toshiba'nın sitesinde de bir şey yok. Cihaz komple yok. Toshiba da bildiğim kadarıyla artık laptop üretmiyor. Buradaki ISO indirme aracına baktım onda da Windows 7 Starter yok.

2021-04-28 14_41_10-HeiDoc.net Windows ISO Downloader 8.46.0.154.png

Bu ISO'yu resmi olarak indirebileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde 15-20 yıllık bir notebook var. 4 çekirdek atom N550 işlemcili Toshiba NB520 model bir cihaz. Windows 7 starter ile gelmiş etiketi Key'i duruyor. Buna uygun ISO bulup orijinal Windows'unu kurmaya çalışıyorum.

Daha önce ki konuları inceledim ama benim için çözüm olmadı.

Microsoft'un resmi sayfası var. Key girip indirmemizi sağlıyor göya fakat oradan indirmedim.
Eki Görüntüle 996518

Tabi Toshiba'nın sitesinde de bir şey yok. Cihaz komple yok. Toshiba da bildiğim kadarıyla artık laptop üretmiyor. Buradaki ISO indirme aracına baktım onda da Windows 7 starter yok.

Eki Görüntüle 996523

Bu ISO'yu resmi olarak indirebileceğim bir yer var mı?

Teşekkür ederim indiriyorum.

Bu çok enterasanmış. Microsoft kendi sitesinden değil archive.org üzerinden mi yayınlıyor eski sürümleri. Şurada SP1'i de var sanırım:

Yükleyici Microsoft Corporation olarak gözüküyor. Bu gerçekten böyle mi? Kullanıcılar kandırıyor olamaz değil mi?
Elimdeki Key'i kabul etmedi :( . Sanırım bu ISO dosyaları Retail sürümler için. Elimdeki Key cihazla gelen OEM Key olduğu için çalışmıyor diye tahmin ediyorum. Bu noktada yapabilecek bir şey yok sanırım. Cihazla gelen Recovery haricinde Key'in çalışmaması çok saçma.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı