Çözüldü Windows 7 starter kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar,
Elimde eski bir laptop bulunuyor. Bunu canlandıracağım 120GB SSD ve toplamda 6 GB RAM ile günlük kullanımda işimi görecek bir seviyeye getirmek istiyorum. SSD'ye temiz bir Windows kurulumu yapacağım. Bilgisayarda orijinal Windows 7 starter keyi mevcut (arka kapakta sticker olarak gözüküyor).
Yeni işletim sistemini kurarken Windows 10 kursam ve Windows 7 keyini girsem sıkıntı olur mu?
Ya da Windows 7 starter kursam fakat 32 Bit destekliyor ve bilgisayar bir sıkıntı çıkarmaz ise 6 GB RAM kapasiteli olacak. Çıkartsa bile minimum 4 GB RAM olacak bu yüzden 64 Bit bir işletim sistemine ihtiyacım var.

Windows 10 kurduğunuzda Windows 7 anahtarı dediğiniz gibi çalışmaz. Bence Windows 7 Starter kurduktan sonra Windows 8.1 Home Single ile Yükseltme yapsanız öyle kullanılabilir mi acaba ? @KojiroHyuga04 hocam siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Hayır, eğer Windows 10 kuracaksanız.
Starter ise evet, kabul edecektir.
@Silinen üye o sisteme şimdilik Windows 8.1 kurulabilir ama işlemciyi bilmiyorum.

Ücretsiz yükseltme yapabilir miyim? Sonuçta elimde orijinal bir Windows bulunacak.
ya da Windows 10 deneme sürümü kurarsam beni 1 yıl idare eder mi? Herhangi bir kapanma olur mu ve MC Office programlarında sıkıntı çıkarır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…