Çözüldü Windows 7 tema değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Windows 7 kullanıyorum, genel olarak Windows Aero teması kullanıyorum fakat bazen kendi kendine Windows Classic temasına dönüyor. Ekran kartımın Windows Aero için yeterli olduğunu düşünüyorum. Sistemim:

• Windows 7 Ultimate 64-bit
  • AMD Athlon II X2 245 2C/2T 2.90GHz
  • 2GB DDR2 800MHz 1X2
  • Zotac GeForce GT9500 1GB GDDR2
  • Toshiba DT01ACA050 SCSI HDD 7200RPM 500GB
  • Gigabyte GA-M61PME-S2P
  • ASUS VH222 Monitör

Çözüm
Aynı sorun bende de oluyor. Masaüstü biraz boşta bekleyince görev çubuğunda saydamlık kapanıyor. Sağ tık yenile yapınca düzeliyor. Sıkıntı yaratmıyor ama çözümü varsa lütfen bulan paylaşsın.
Ben sorunu Windows Görev Yöneticisi üzerinden dwm.exe kapatarak çözdüm şu anlık.
Oyunlarda falan mı oluyor?

Aynı sorun bende de oluyor. Masaüstü biraz boşta bekleyince görev çubuğunda saydamlık kapanıyor. Sağ tık yenile yapınca düzeliyor. Sıkıntı yaratmıyor ama çözümü varsa lütfen bulan paylaşsın.

Ben sorunu Windows Görev Yöneticisi üzerinden dwm.exe kapatarak çözdüm şu anlık.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı