Windows 7 Ultimate 64 - Bit ISO

Mega ile indiremediğim için belirtmiştim de neyse teşekkür ederim.

Mega ile indiremediğim için belirtmiştim de neyse teşekkür ederim.
https://gofile.io/d/ZTIJxU

Service Pack 1 İngilizce ISO dosyası için:
Download Windows 7 Ultimate 64-bit EN - You Windows World (Windows Update ile Türkçe dil paketi yüklenebilir) MD5: c9f7ecb768acb82daacf5030e14b271e
KB3102810 KB2670838 x64 güncellemelerinin çevrimdışı setuplarını Microsoft'un sitesinden indirip flash diske atın. Format attıktan sonra yüklemeniz gerekiyor, yoksa Windows Update hata verdiği için '.Net', 'Visual' vb. gibi oyun ve programlar için gerekli ek güncellemeler yapılamıyor.
Visual C Aio toplu kurulum dosyası

Service Pack 1 İngilizce ISO dosyası için:
Download Windows 7 Ultimate 64-bit EN - You Windows World (Windows Update ile Türkçe dil paketi yüklenebilir) MD5: c9f7ecb768acb82daacf5030e14b271e
KB3102810 KB2670838 x64 güncellemelerinin çevrimdışı setuplarını Microsoft'un sitesinden indirip flash diske atın. Format attıktan sonra yüklemeniz gerekiyor, yoksa Windows Update hata verdiği için '.Net', 'Visual' vb. gibi oyun ve programlar için gerekli ek güncellemeler yapılamıyor.
Visual C Aio toplu kurulum dosyası
Şunlar mı?
Güncellemeler.png

@Day Time In Backyard Peki bir şey sorucam bu senin attığın ISO'yu indirmeyip, (Gofile - Free file sharing and storage platform)
bunu kurduktan sonra dediğiniz yüklemeleri yapsam sorun olur mu?

Son düzenleme:
Şunlar mı? Eki Görüntüle 1371781
@Day Time In Backyard Peki bir şey sorucam bu senin attığın ISO'yu indirmeyip, (Gofile - Free file sharing and storage platform)
bunu kurduktan sonra dediğiniz yüklemeleri yapsam sorun olur mu?
Linkteki ISO dosyasını bilmiyorum ama benim attığım linkteki Windows 7 SP1 eski sürüm olduğu için bu dediğim güncellemeler olmadan tarayıcıda internete girilemiyor ve .Net kurulamıyor. Ben eski sürümü tavsiye ederim. Çünkü güncellenmiş Windows 7'lerde Windows 10'a yükseltmeyle ilgili gereksiz sistemi yoran güncellemeler var. Telemetry gibi sorunlar da var. Bu yüzden eski sürüm Windows kurulduktan sonra çoğu güncelleme yapılmamalı.

https://gofile.io/d/ZTIJxU

Şifresini de söylesedin be kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı