Windows 7 Update sonrası yeniden başlatılırken ekran gelmiyor

Zevahir

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sorunum tam olarak şu: Windows Update güncelleştirmelerini yaptıktan sonra güncelleştirmeler yüklenip yeniden başlarken görüntü hiçbir şekilde gelmiyor, siyah ekran da falan kalmıyor. Hiçbir görüntü gelmiyor. Sorun ekran kartında olabilir diyecekler için söyleyeyim ki, sorun kesinlikle ekran kartında değil. Çünkü ekran kartının sürücüsünü yükleyip yeniden başlattım defalarca ve hiçbir sorun olmadı. 2 gün sonra bir format işlemi daha gerçekleştirdim ve yine ekran kartının sürücüsünü önce kurup defalarca başlattım ve bir sorun olmadı. Sonra yine aynı şekilde Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri yüklediğimde aynı sorunu yaşadım. Bilgisayar açılırken sorun yok. Yeniden başlarken böyle bir sorun oluyor. Bilgisayar o şekilde kaldığında reset tuşuna bastığımda ekran geliyor. Ama Windows Update güncellemelerinin kalanlarının yapılandırılması için yeniden başlatılması gerekiyor. Ekran da öyle kaldığından dolayı reset tuşuna basıyorum ve kalan güncellemelerde yapılandırılamıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Her ne konuda olursa olsun, bilgisayarı yeniden başlattığımda görüntü bağlantısı komple kesiliyor. Bu arada maalesef görüntüyü anakarttan almayı deniyemiyorum. Çünkü kullandığım anakart Gigabyte GA-P35-DS3p. Bu anakartta maalesef görüntü çıkışı yok. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı