Çözüm Windows 7 ve Windows 8.1 oyuncu için hangisi?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Majestic(Osman)

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle size bir örnek vererek başlamak istiyorum. Twitch' de yayın yapan bir adam ve PC Specs bakın. Adam o özelliklerle Windows 7 kullanıyor. Niye sürekli Windows 7 çöp diyip duruyorsunuz? Ben Windows 8.1 kullanıyorum. Oyun oynuyorum, video yüklüyorum ve iyi bir internet bağlatınca yayın yapacağım. Bunları göz önünde bulundurarak Windows 7 64 bit mi? Windows 8.1 devam mı edeyim. GTX 970, AMD FX 8320 8 GB ram vs. var. Buyrun link Twitch

Kardeşim bu 7 mi 8.1 mi mevzusuna şu yönden bakarsan daha iyi cevap bulabilirsin. Şimdi biz sürücülerinizi güncel tutun diyoruz, herkes biliyor artık sürücüler güncel olduklarında daha iyi performans alıyoruz bileşenlerimizden. Bu durum böyleyken neden işletim sistemimizi güncel tutmayalım. Yani kimse "Ya 7 artık eskidi canım sıkıldı otur 3-5 değişiklik yapalım win. 8 i çıkaralım demiyor". Hatalar ayıklanıyor yanlışlar düzeltiliyor daha yüksek performans sağlayacak, bileşenlerimiz ile daha iyi uyum sağlayacak bir hale getiriyorlar. Değişim her zaman iyidir güncel kalmak iyidir.

Son düzenleme:
Güncel kalmak iyiyse, bu adam niye en güncel bir pc ile güncel olmayan bir Windows kullanıyor? Sürücüleri zaten yüklerim ben güncel tutarım bilgisayarı. Ben Windows 7 ile oyunlarda daha fazla FPS alacaksam neden 7 kullanmayayım?

Belki alışamadı, belki format atmak istemiyor, belki Win7 ile kullandığı henüz win8 e uyumlu olmayan bir programı var. Her şey olabilir. Sen sadece bir kişinin yaptığını örnek alıyorsun, eğer tecrübe ve bilgisinden dolayı örnek alıyorsan bak @Recep Baltaş win7 ve 8 arasındaki farkı sana en iyi anlatacak tecrübeli ve bilgili birisi. O 7 karşıtı birisi.

Bana sor bende Windows 7 kullanıyorum hala. Fakat yeni pc topluyorum onda 8.1 kuracağım. Şuan elimde orjinal Windows 8 olmadığı için değiştiremedim mevcut sistemimde.

O adamı takip etmediğin için bilmiyorsun işte :) . Pc özellikleri onun gtx 770, 8 gb ddr3 ram vs. vardı. GTX 980, ddr4 ram vs. geçti. Windows 7 kullanıyor. Sadece şu dediğine katılırım. Uyumlu olmayan program vardır demişsin bak ancak bu doğru olur.

Win 8.1'de tek sıkıntım Corsair Link programı adam akıllı çalışmıyor.

Win 8.1'de tek sıkıntım Corsair Link programı adam akıllı çalışmıyor.
Yazılımı güncellesinler, söyleyin.
Öncelikle size bir örnek vererek başlamak istiyorum. Twitch' de yayın yapan bir adam ve PC Specs bakın. Adam o özelliklerle Windows 7 kullanıyor. Niye sürekli Windows 7 çöp diyip duruyorsunuz? Ben Windows 8.1 kullanıyorum. Oyun oynuyorum, video yüklüyorum ve iyi bir internet bağlatınca yayın yapacağım. Bunları göz önünde bulundurarak Windows 7 64 bit mi? Windows 8.1 devam mı edeyim. GTX 970, AMD FX 8320 8 GB ram vs. var. Buyrun link Twitch
Siz her şeyinizi birilerinden özenerek mi yapıyorsunuz ? Öyle yapıyorsanız size tavsiye edileni de yapmayın çünkü kendi kararınızı veremiyorsunuz bir türlü.
Güncel kalmak iyiyse, bu adam niye en güncel bir pc ile güncel olmayan bir Windows kullanıyor? Sürücüleri zaten yüklerim ben güncel tutarım bilgisayarı. Ben Windows 7 ile oyunlarda daha fazla FPS alacaksam neden 7 kullanmayayım?
Hayır daha az FPS alacaksınız 7 ile.
O adamı takip etmediğin için bilmiyorsun işte :) . Pc özellikleri onun gtx 770, 8 gb ddr3 ram vs. vardı. GTX 980, ddr4 ram vs. geçti. Windows 7 kullanıyor. Sadece şu dediğine katılırım. Uyumlu olmayan program vardır demişsin bak ancak bu doğru olur.
Sizin bilmeniz de ne yazık ki bir şey ifade etmiyor. Ne biliyorsunuz ki ? Anlatın, değerlendirelim.

Cevap: Şu anda en güncel Windows olan Windows 8.1.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı