Windows 7 vs Windows 11

Bu çok saçma bu karşılaştırma Cherry ile TOGG gibi bir şey 11 tabii ki ama halen destek olsaydı tabikise 7'di ama artık olmaz insanlar 3 yıl önceden bıraktı önermeyi dededen bebeği karşılaştırmak bu.

Şunun güzelliğine bak. Windows 11'e bin basar.

Hocam bunda iyi performans alamazsınız bu diğerleri gibi değil çok fark yok ama FPS düşüşü almoş çoğ kişi sırf destekten kullanılıyor.

Ben FPS konusunu bilmiyorum ama alternatif olarak kullanılabilir. FPS değerleri çok farklı olmaz bence.

Windows 11'İN Anlık takılma ve donmaları bile kullanmamak için bir nedendir 11. nesil işlemci de uygulama açarken kasarak açıyordu
Windows 11 çöptür. Çöpler, çöp kutusuna gider. Windows 11 kurulu bilgisayarınız varsa direkt çöpe .

Evet adamım, bu işler böyle.

Windows 11 çöptür. Çöpler, çöp kutusuna gider. Windows 11 kurulu bilgisayarınız varsa direkt çöpe .

Hocam bu kasma sorunları eskide kaldı ben eski PC'mde Pentium B960 vardı düşünün kurmuştum zorda olsa tabii ki akıcı değildi normal ama 10'dan iyiydi ve ani donma yoktu.

5-6 kez şans verdim Windows 11'e her geçtiğimde aynı problem ve hatalar hata yığını Windows 11 pişmanlıktır.

Hocam bu kasma sorunları eskide kaldı ben eski PC'mde Pentium B960 vardı düşünün kurmuştum zorda olsa tabii ki akıcı değildi normal ama 10'dan iyiydi ve ani donma yoktu.

11. nesil işlemcide Windows 10 11'den çok daha iyi performans gösteriyor bende mi sorun var anlamadım.

Hocam performansı iyi demedim kasma yok dedim ani. O bilgisayarda FPS'im tabii ki daha düşüktü 10'a göre ama 10'a görede masaüstü perf daha iyiydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…