Windows 7, Windows 8.1'den daha mı hafif?

cilgin.cizer

Hectopat
Daha fazla  
Selam. 9 yıllık bilgisayarım yavaşlamaya başladı. Ben de onu fazla yormamak için Windows 7 kurmayı düşünüyorum. Windows 7 daha mı az yorar bilgisayarı, yoksa Windows 8.1 daha mı iyi?

Bence RAM'inizi yükseltin. 8.1 iyi çünkü. Windows 7 desteği de bitti ama çok fazla bir etkisi olacağını sanmıyorum.

Kendi kullanım senaryolarımda 8.1'in daha tepkisel olduğunun farkına vardım. 8.1 deneyebilirsin.

Windows 7 daha az yorar. 8.1 güncellik ve performans konusunda iyi.
Güncel olmak isterseniz 8.1 üzmez.

8.1 daha iyi bir seçenek olabilir guncellik bakımından.

Selam. 9 yıllık bilgisayarım yavaşlamaya başladı. Ben de onu fazla yormamak için Windows 7 kurmayı düşünüyorum. Windows 7 daha mı az yorar bilgisayarı, yoksa Windows 8.1 daha mı iyi?

Windows 8.1 daha iyi. Windows 7 desteği bitti, kurmamak daha iyi. Ayrıca hafif ağırlıktaki Linux dağıtımlarına da göz atmanı tavsiye ederim.

Güncellik benim için çok da önemli değil, bilgisayarda tek yaptığım şey İnternet'te gezinmek ve hafif oyunlar oynamak. Bilgisayarımı uzun yıllar kullanmak istiyorum. Windows 7'nin başka dezavantajları neler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…