Windows 7 Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Windows 7 kullanıyorum ve bugün bir sorunla karşılaştım. Bilgisayarı açtım. Açtıktan sonra bilgisayarıma bastım error verdi, bellek dolu gibi bir şey çıktı. Ondan sonra ise Windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası aldım. Programı yeniden başlat ve çözüm ara ve yeniden başlat seçenekleri çıktı. İkisini de denedim ama sonuç yok. Yeniden başlatınca masaüstündeki her şey gitti, bir süre sonra geldi yani kendini yeniledi. Sonra yine aynı şey yine. Bir şey fark ettim ki yeniden başlayınca yani kendini yenileyince altta pil durumu ses düzeyi ikonu ve şu bayrak ikonlu bir şey vardı adını unuttum, onlar çıkınca hata veriyor. Yani sorun onlarda değil. Bir şey açılınca bu hatayı veriyor. Bu hata 21 Nisan 2015'te Windows'un paylaştığı güncellemede olan bir hata sonucu virüs oluşmuş ve birçok kişi bu hatanın mağduru olmuş. Çözüm videoları yazıları az ama çoğu aynı şeyi söylüyor. Ama bir şey açamadığımdan işe yaramıyor. Sorunun nedeni Explorer diyor hatada. Dün bir oyun indirirken nereden indirdiğimi unuttum ve bir şey indirdim. İlk defa böyle bir şey yaptım. Setup dosysının o olmadığını bildiğim halde kurdum ve masaüstüne 3 tane uygulama geldi. Minecraft kurulumu, Minecraft kurmak için devam et ve Explorer. Ondan sonra PC kafayı yedi. Virüs falan tarattım yine tarayıcı virüsü bulaştı falan. Sorun böyle lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı