Windows 7 yanıt vermiyor hatası

Sweettt

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-13700HX 32 GB RAM RTX 4070 1 TB SSD 165 HZ
Arkadaşlar merhaba ben 1 senedir CS1.6 oynuyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntım yoktu. Ama şu sıralar oyun açılırken Görev Yöneticisi'ni açıp baktığımda oyun bir yanıt vermiyor bir çalışıyor diyor. Böyle bir döngüye girdi 3 aydan beride Valorant oynuyorum ama dediğim gibi bu oyunda da bir sıkıntı yoktu ama şimdi iki oyunda da aynı hatayı alıyorum. Aşağıda bilgisayar özelliklerini bırakacağım.

i5 m480.
Radeon HD6470M.
4 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben 1 senedir CS1.6 oynuyorum şu ana kadar hiçbir sıkıntım yoktu. Ama şu sıralar oyun açılırken Görev Yöneticisi'ni açıp baktığımda oyun bir yanıt vermiyor bir çalışıyor diyor. Böyle bir döngüye girdi 3 aydan beride Valorant oynuyorum ama dediğim gibi bu oyunda da bir sıkıntı yoktu ama şimdi iki oyunda da aynı hatayı alıyorum. Aşağıda bilgisayar özelliklerini bırakacağım.

i5 m480.
Radeon HD6470M.
4 GB RAM.
Oyunu denetım masasından silip oyun yonetısınden yukleyın. Zaten oyun yonetısınden yukledıysenız csduragın dan yukleyın. Düzelir Muhtemelen

Oyunu Denetim Masası'ndan silip oyun yonetısınden yukleyın. Zaten oyun yonetısınden yukledıysenız csduragından yukleyın. Düzelir muhtemelen.

Zaten CS durağıydı hocam ama sorunu çözdüm virüs varmış sildikten sonrada format attım düzeldi ilginiz için teşekkürler.

Geri
Yukarı