Windows 7 yüklediğim zaman ekran kartım DirectX 10 veya DirectX 11 desteler mi?

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Benim HD 3650 ekran kartım var. Ekran kartımdan şu anda memnunum. Crysis, Metro 2033,GTA IV, Battlefield BC2 ve daha onlarca oyunu donmadan, takılmadan sorunsuzca oynuyorum. Ancak önümüzdeki yıl çıkacak olan DirectX 10 ve 11 destekli oyunları da düşük ayarlarında olsa bile oynamak istiyorum. Benim ekran kartım DirectX 10 veya 11 destekler mi? Windows 7 yüklediğim zaman otomatik olarak DirectX 10-11'in her şeyi hazır olur mu? Ek bir şey yapmama gerek kalır mı? Eğer ekran kartım DirectX 10 veya 11 destekliyorsa Just Cause 2'yi Low yada Medium ayarda oynayabilir miyim?

HD 3650, orta sınıfın altında yer alan ve artık biraz eskimiş bir ekran kartı. Kartın DirectX 10 desteği mevcut fakat 11 desteği yok. Windows 7 kullandığında sürücüler dahi otomatik yüklenir fakat ekran kartına DirectX 10 veya 11 desteği gelmez. Just Cause 2’yi bu kart ile düşük ayarlarda kesinlikle oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı