Windows 7'de Discord kurulmuyor

pengulams

Centipat
Daha fazla  
Discord'u indirmeye çalıştıgımda böyle bir hata verdi. Yardımcı olur musunuz?

1654272913738.png

Hocam bunun için bir sürü konu açılıyor bakın çözüm Windows 7'yi güncelleyin Windows 7 sürümünüz eski bir sürüm olduğu için açmıyor.(UpdatePack7R2-22.5.13 bu programı internetten indirip güncelleyin.)

Hocam bunun için bir sürü konu açılıyor bakın çözüm Windows 7'yi güncelleyin Windows 7 sürümünüz eski bir sürüm olduğu için açmıyor.(UpdatePack7R2-22.5.13 bu programı internetten indirip güncelleyin.)
ben zaten windows 10 dan döndüm tekrar yükseltemem
Dll dosyasını Google'dan indirip deneyin hocam. İndirdikten sonra system32'ye atın
daha detaylı açıklayabilirmisiniz

Ben zaten Windows 10'dan döndüm tekrar yükseltemem.

Daha detaylı açıklayabilir misiniz?

Tekrar Windows 10 yapın demiyorum veya flash ile format atın demek istemedim updatepack7r2-22.5.13 bir exe dosyası eksik Windows 7 güncellemelerini yüklüyor ondan sonra açılıyor diğer türlü gene açmanın yolları var sanırım ama uğraşmaya değmez bence güncelleme sorunları çıkıyor. O yüzden bence biraz bekleyin güncellensin veya Windows Update çalışıyorsa ordan da güncelleme yapabilirsiniz.

kernel32.DLL dosyasını indirin. C:'ye girip Windows'tan System32 klasörüne indirdiğiniz DLL dosyasını atın.

Bunu yaparsa kernel32.dll in yeni sürümü Windows 7'nin eski sürümüyle uyumsuz olacağından sistem çökebilir. Bunun için sistemin güncellemesi lazım ya Windows Update üzerinden ya da updatepack7r2-22.5.13 üzerinden güncellenmeli.

kernel32.DLL dosyasını indirin. C:'ye girip Windows'tan system32 klasörüne indirdiğiniz dll dosyasını atın

Bunu yaparsa kernel32.dll in yeni sürümü Windows 7'nin eski sürümüyle uyumsuz olacağından sistem çökebilir. Bunun için sistemin güncellemesi lazım ya Windows Update üzerinden ya da updatepack7r2-22.5.13 üzerinden güncellenmeli
arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim sorunumu çözdüm

Geri
Yukarı