Windows 7'de Gördüğüm WiFi Ağını Windows 8.1 Görmüyor

odabas32

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Çift işletim sistemi kullanıyorum, Win 7 ve 8.1 olarak. Win 7 de sorunsuz bir şekilde bağlandığım WiFi ağım win 8.1 de gözükmüyor ama diğer ağlar gözüküyor. Ama sadece o ağ gözükmüyor. Format atmayı denedim yine olmadı, neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1'e en güncel sürücüyü kurun. Aynı sorun babama aldığımız Dell Inspiron 3543 adlı cihazda başıma geldi. Windows'u sıfırdan kurduğumda, işletim sisteminin kurduğu sürücü sadece benim ağımı görüntülemiyordu. En güncel sürücüyü indirip kurunca sorun düzeldi.

Windows 8.1'e en güncel sürücüyü kurun. Aynı sorun babama aldığımız Dell Inspiron 3543 adlı cihazda başıma geldi. Windows'u sıfırdan kurduğumda, işletim sisteminin kurduğu sürücü sadece benim ağımı görüntülemiyordu. En güncel sürücüyü indirip kurunca sorun düzeldi.

En güncel sürümü kullanıyorum zaten. Düne kadar sorunum yoktu bugün bir kere o ağ göründü bağlandım sonra bir gitti birdaha gelmedi nedense kendiliğinden gitti.

Şuan ki sürücüyü kaldır ve üretici sitesinden EN güncel sürücüyü indirip kur. Bu sürücüyü Windows Update üzerinden falan edinmeye kalkma lütfen!
Öyle yaptım fakat sonuç yine aynı. Dediğiniz gibi Windows Update üzerinden yapmaya kalkmadım. Zaten orada cihazın güncellemeleri bulunmuyor, siteden indirmek gerekiyor.

Bilen bir arkadaş yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı