Windows 7'de klavye mouse çalışmıyor

dEvil01

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. 10 sene önceden kalma bir laptopum vardı yatagin altinda onu buldum içini açıp bileşenlere baktım HDD'yi alip kendi bilgisayarima taktim çalıştırdım açıldı. Ama klavye mouse ve kapama açma düğmesi çalışmıyor. Yardımci olur musunuz?

Arkadaşlar merhaba. 10 sene önceden kalma bir laptopum vardı yatagin altinda onu buldum içini açıp bileşenlere baktım HDD'yi alip kendi bilgisayarima taktim çalıştırdım açıldı. Ama klavye mouse ve kapama açma düğmesi çalışmıyor. Yardımci olur musunuz?

Açma kapama bile çalışmıyor diyorsun bence şarj aleti bitmiş olabilir.

Yani normalde çalışması için en kötü boot ekranı bile gözükmesi gerekiyor ama hiç çalışmıyorsa içinde bir parça yanmış ya da bitmiş olabilir ya da şarj aleti ölmüş olabilir.

Harici klavye fareler takın hocam bilgisayarin klavyesinde arıza olduğunu dusünüyorum.
Bir sorun yok klavyede

Açma kapama bile çalışmıyor diyorsun bence şarj aleti bitmiş olabilir.

Yani normalde çalışması için en köt boot ekranı bile gözükmesi gerekiyor am hiç çalışmıyorsa içinde bir parça yanmış ya da bitmiş olabilir ya da şarj aleti ölmüş olabilir.

Masaustu bilgisayarima taktim.

Yeni konular

Geri
Yukarı