Windows 7'de Windows 8 Nasıl Geçerim?

bakura

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Üstadım nasıl gecerim ben orjinal kullanmak istiyorum. İnternetten key kullanmak istemiyorum. Birde benim anakart UEFI kurulumu desteklemiyor. Saygılar. Neutral ve Centipat kardeşim, ne yapmam gerektigini bana detaylı bir şekilde açıklarsan sevinirim. Verdigin linkte nerede indirecegim ? İndirsem bile key yok elimde.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman normal boot edeceğiz. Anakartın Windows 8'e destek veriyor.

İşletim Sistemi: Microsoft® Windows 8/7/Vista/XP için Destek

Sana attığım "Windows 8.1 RTM İndirme Bağlantıları" konusunun ilk yorumuna bak. Orada "Pro: 12345-XXXXX" diye giden kodlar göreceksin.
Onu alıp, Google'a yapıştır. Sana sansürsüz kodu verecek. Kurulum yaparken lazım olacak, onu bir kağıda yaz.

İndirme işlemini buradan yapacaksın: Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.

Ayrıca, normal bir şekilde Windows 7 USB Download Tool ile yazdırabilirsin.
Yazdırdıktan sonra USB belleği bilgisayara tak, ardından BIOS'a gir. Büyük ihtimal Advanced sekmesinde, bilgisayara bağlı olan HDD ve USB belleği gösterecek. Sağ taraftaki talimatlara göre USB belleği birinci sıraya koy, bilgisayarı yeniden başlat ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı