Windows 7'de Windows.Old Klasörlerini Silme

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
Hocam ben üst üste birkaç defa format attım ama galiba windows'un üstüne falan kurdum. Yada diğeri görev dışı bıraktım. Anlamadım bende benim C:\ dizini windows old , windows00 old ,ve windows olarak 3 farklı şekilde.
Acaba ben eskilerini silersem sorun olur mu? Mesela şuan windows 'u kullanıyorum windows old ile diğerini silersem sorun çıkar mı ?

Format atarken bir tuşla (XP ile 7 arasında değişiyor) biçimlendirme sayfası açılıyor. Orada Windows kurulu olan yeri mesela C onu biçimlendiriyorsun sonra windows yükleniyor ve tam anlamıyla format atmış olunuyor. Eğer biçimlendirmeden yaparsan var olan windows un üzerine windowsu kurar. Yani eski windows gider. Ama sende birkaçtane kurulmuş o nasıl iş anlamadım.

Hiç format atmadan sürekli üst üste Windows yüklemişsin. Silmek için ancak Unlocker kullanabilirsin. Yoksa Windows.Old klasörleri korumalıdır, öyle doğrudan silinmez.
Sildim. Şimdi bilgisayarım normal değil mi ?
Ben bu formatları Battlefield 3 oynamak için attım. Bu seferde enterprise yerine Ultimate kurdum. İlk hata verdiğinde Professional idi. Gerekirse tekrar atarım.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı