Windows 7'den 8.1'e gecis sonrası FPS artar mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Windows 7'den, 8.1e geçtim, işlemci i3 540 3.07GHz, ekran kartı AMD ATI Radeon HD 4300 2 GB, 4 GB RAM var. Sizce CS:GO açabilir miyim?

Windows 7'den 8.1'e geçersen hiçbir şey olmaz ama emin olmak için YouTube ile anlayabilirsin Windows 10 Pro kullanıyordum Windows 10 Home geçiş yaptım FPS farkı 4 ile 5 oldu ama *bu her oyunda değil*

Win 8 e geçmeni hiç istemem 8.1 hiç hiç hiç geçmeni istemem en çok oyun kastıran işletim sistemi o
Windows 7'den 8.1'e geçersen hiçbir şey olmaz ama emin olmak için YouTube ile anlayabilirsin Windows 10 Pro kullanıyordum Windows 10 Home geçiş yaptım FPS farkı 4 ile 5 oldu ama *bu her oyunda değil*

Ben Win 10'dan 10 Pro'ya geçtim çok iyi şu an :/

Hocam, FPS farkı artacağını zannetmiyorum.

Ben 8.1'in içinden seyahat tarzı gereksiz uygulamaları iso içinden çıkarıp güncellemeleri gömüp formatladım akıyor sistem.

Arkadaşlar bugün Windows 7'den, 8.1e geçtim, işlemci i3 540 3.07GHz, ekran kartı AMD ATI Radeon HD 4300 2 GB, 4 GB RAM var. Sizce CS:GO açabilir miyim?
Daha kötü sistemle 1024 de 60 çekiyodu benim PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…