Windows 7'den 8.1'e nasıl geçilir?

PC bana sonradan geldi yengemindi Allah bilir Key nerede şimdi... 8.1 Trendyol'da 400 lira falan diyor ve eski bir işletim sistemine vermek pek istemiyorım. En basit sürümü 8.1 Home galiba sadece oyun oynayacagım ve derse gireceğim bu kadar. 7 istemememin sebebi bazı prpgramları kuramıyorum ders için gerekli olan.

PC bana sonradan geldi yengemindi Allah bilir Key nerede şimdi... 8.1 Trendyol'da 400 lira falan diyor ve eski bir işletim sistemine vermek pek istemiyorım. En basit sürümü 8.1 Home galiba sadece oyun oynayacagım ve derse gireceğim bu kadar. 7 istemememin sebebi bazı prpgramları kuramıyorum ders için gerekli olan.

Hocam ISO dosyasını USB'ye yazdırak kullanabilirsiniz. Yükseltmek istiyorsanız internetteki yüksetme ekranı için gerekli olan Key ile o ekranı geçersiniz ama sonra gene Windows'u etkinleştir uyarısı verir o yüzden ya OEM Key alacaksın ya da crackli kullanacaksın.

Zaten satışı trendyola falan giriyorum 500 diyor Windows 10 desen zaten 1000 lira ben 2. el 300 liraya kart arayan öğrenciyim abi onu nasıl vereyim.

İso yu yazdırdıktan sonra burada ki denileni yapın.

Geri
Yukarı