Windows 7'den geçilen Windows 10'un lisansını almak

Daha fazla  
Yakın zamanda format atmayı düşünüyorum ve aklımda bu soru var. Şuanda kullandığım Windows 10'daki lisansı, lisans gösterme programı ile alsam ve ardından temiz kurulum yapıp lisansımı girsem çalışır mı? Başlıkta biraz zorlandım moderatörler daha anlaşılır yapabilirse sevinirim.

Lisan gösterme programı adını hatırlamıyorum ama vardı ve şuanda 2 pc de ücretsiz yüklenen windows 10 ların lisan koduyla kullanmaktayım Windows 10 da Windows 8 de olduğu gibi sıfırlama özelliği var .

Doğru Windows sürümünü kurmanız lazım. Windows 10 Home SL kullanırken Windows 10 Home kurarsanız sistem otomatik olarak etkinleşmez.

Produkey adlı uygulamayı kullanarak Windows 10 Pro lisansımın kodunu öğrendim ve temiz kurulum yaptım. Keyi kurulum ekranında girdim ve kabul etti. İşletim sistemim kurulduğunda Sistem sekmesinden kontrol ettiğimde "Windows etkinleştirildi" yazıyordu. Herkese teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı