Windows 7'den Windows 10'a geçme

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
CD ile Windows 7 kurdum hem format atıp hem Windows 10'a geçmek istiyorum. nasıl yapabilirim?

CD ile Windows 7 kurdum hem format atıp hem Windows 10'a geçmek istiyorum. nasıl yapabilirim?
USB'ye Windows 10 iso'sunu Rufus yardımı ile yazdırın ve format esnasında yükselt yerine gelişmiş seçenekler diyip C:'yi biçimlendirip kurun.

USB bellek aracılığıyla kurulum yapabilirsiniz. Buradan kurulum aracını indirip USB belleğe yazdırabilirsiniz.

CD ile Windows 7 kurdum hem format atıp hem Windows 10'a geçmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Forum da bu konu ile alakalı bir sürü video varken. Buraya yazarak zaman kaybetmeniz mantıksız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok hocam öncesinde kendi başıma yapmıştım Windows 10 açılırken Windows 7 açılma sesi geliyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…