Windows 7'den 'Windows 10'a geçmek

Anıl ARAT

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben bugün Windows 7'den Windows 10 geçmeyi planlıyorum ama arkadaşlar Windows 10'a yükseltiğimde driverları nasıl kuracağım çünkü 1 kere ben Win 7 format atmaya çalışmıştım ama attığımda internete bağlanmıyordu. Driverını nereden bulabilirim? Teşekkürler.

Donanım Kimlik'lerini söyleceksiniz.

Windows 7'deki gibi internet sorunu olacağını sanmıyorum. Driver Booster vb. uygulamaları kullanmayın sürücü kurmak için. Çoğu sürücü otomatik kurulur zaten.

Inşallah. Yan Boşuna Driver Update Yapmayayımmı internetsiz kalırsam peki?

İnternetsiz kalma şansınız çok düşük. Wi-Fi kullanıyorsanız ethernet kablosu varsa öyle bağlanırsınız. Yoksa telefonla internet paylaşabilirsiniz.

Sistemin nasıl? SSD var mı? Sistem eskiyse ve özellikle SSD yoksa Windows 10 genelde yavaş çalışıyormuş. Forumda açılan o tarz konular göre göre öğrenmiş oldum.

İnternetsiz kalma şansınız çok düşük. Wi-Fi kullanıyorsanız Ethernet kablosu varsa öyle bağlanırsınız. Yoksa telefonla internet paylaşabilirsiniz.

Ya bir kere öyle oldu da Ethernet kablosu ile olmuyordu görmüyordu Wi-Fi'leri.

Windows 7'de sanırım ethernet sürücülerini elle yüklemen gerekiyordu ama Windows 10 onu otomatik yüklüyor yani bağlantın kesilmiyor. Belki laptopsa durum farklı olabilir bilmiyorum o konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…