Windows 7'den Windows 8.1'e geçilir mi?

yAkgün

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
PC'm Windows 7. Ondan önce Windows 10 kuruluydu ama PC'm Windows 10'u kaldıramadı. Ben de Windows 7'e döndüm şimdi Windows 7 de eskidi artık Windows 8.1'i denemek istiyorum. Sizce mantıklı olur mu yoksa Windows 7'de kalayım mı?
  • Pentium(R) Dual-Core 2.30GHz
  • 2GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Windows 7'de kalın. Hiç düzen değiştirmeye gerek yok. Benim 9 yıllık dizüstü bilgisayarım Windows 7'den Windows 10'a geçince çok ferahlamıştı ama siz denediyseniz Windows 7'de kalmak daha iyi olur.

Athlon X2 245 bile Windows 10'u sorunsuz şekilde çalıştırıyor. Bence sizin sisteminiz de kaldırabilirdi. Her şeyi doğru kurduğunuza emin misiniz?
Yani kaldırmadı derken çok kasıyodu ve disk kullanım felan aşırı artıyordu. Onu demek istedim.

PC'm Windows 7. Ondan önce Windows 10 kuruluydu ama PC'm Windows 10'u kaldıramadı. Ben de Windows 7'e döndüm şimdi Windows 7 de eskidi artık Windows 8.1'i denemek istiyorum. Sizce mantıklı olur mu yoksa Windows 7'de kalayım mı?
  • Pentium(R) Dual-Core 2.30GHz
  • 2GB RAM
Sistemini yükseltirsen daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı