Windows 7'ye 512 MB RAM yeter mi?

destanyazan

Hectopat
Daha fazla  
2 GB RAM 64 Bit işletim sistemim var, Windows 7'ye dönüş yapacağım 2 ay sonra 512 MB ram yeter mi sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kurmayın çünkü kasar ama genede denemek istiyorsanız Windows 7 starter kurun bu sürüm zaten düşük özellikli bilgisayarlar için yapıldı kassa bile diğer sürümlere göre daha az olacaktır XP falan kurmayın onunla hiçbir şey yapamazsınız en mantıklı ve ucuz çözüm 2 GB RAM almak.

Zaten 512 MB RAM ile bir şey yapacağını zannetmiyorum. O yüzden internette gezinecekse XP iyi olur 😀

Bence kurmayın çünkü kasar ama genede denemek istiyorsanız Windows 7 starter kurun bu sürüm zaten düşük özellikli bilgisayarlar için yapıldı kassa bile diğer sürümlere göre daha az olacaktır XP falan kurmayın onunla hiçbir şey yapamazsınız en mantıklı ve ucuz çözüm 2 GB RAM almak.

Zaten RAM'im 2 GB olduğu için kurabilirim. Sağ olun.

RAM'ım 2 GB sorun yok kurarım Windows 7'i.

İnternette videosunu gördüm 512 MB RAM ile Windows 7 çalışır mı diye kasmadan çalışıyordu bende merak edip sordum.

Keşke öyle deseydiniz 😁. 2 GB RAM ile Windows 7 rahat çalışır. İsterseniz 8.1 bile düşünebilirsiniz.

Kuracaksanız 32 Bit kurun Windows 7'yi. 32 Bit bile zorlar. Kullandığım eski bir bilgisayar vardı 512 MB RAM ve Windows 7 vardı çok kasıyordu. Bence Windows 7 kurmayın.

Hayır 2 GB RAM'im var internette gördüm videosunu 512 MB RAM ile çalışıyordu sorunsuz ondan dolayı sordum.

Geri
Yukarı