Windows 7'yi Windows 8.1 Yapmak

Taylan Cabul

Hectopat
Daha fazla  
Ben ilk bilgisayarı aldığımda Windows 8.1 kuruluydu. Sonra Windows 10 güncellemesiyle Windows 10 yaptım, sonrasında onu beğenmedim ve bilgisayarıma format da atacaktım aynı zamanda bende format atarken 8.1 yerine 7 yapayım dedim formatlı bir şekilde Windows 7 im oldu. Ama şimdi tekrardan asıl sistemim 8.1 e dönmek istiyorum bunu nasıl yaparım BIOS dan falan yapabilir miyim ?

Öncelikle Windows 10'u ne zaman kullandığınızı bilmemekle beraber aradan zaman geçtiyse, Windows 10 defalarca güncelleme aldı. Windows 10 kullanmanız size performans olarak yararı fazla olacaktır. Bunu belirtmiş olayım.

Windows 8.1'e format atarak dönebilirsiniz. Zaten 8.1'e yükseltmek isteyen birisinin 10'u kullanmamak istemesi, benim aklımı biraz karıştırdı doğrusu.

Merhaba yapabilirsin microsoftun orjinal sayfasından win 8.1 iso dosyasını indirerek yardımcı programlarla(youtube ye 8.1 format yazarsan dolu video var) usb yada dvd ye yazark boot menüsünden kurabilirsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı