Windows 7'yi yok eden virüs

Windows 10'a birşey yapabilir mi?
Yapıyor ama pek etkili değil. Başlangıca kaydedebilsem baya fena acımaz. Bilgisayar bozuyor sonra zorla kapatmak zorunda kalıyorsun. Yeniden başlayınca D diski gidebiliyor (1.0'da oldu ama 4.0'da denedim olmadı sanırım her zaman olmuyor.). Onun dışında nedense C diskini bozmuyor Windows 10'da. Birde masaüstüne bir şeyler ekliyor ama çalışmadı nedense.

Yani bilgisayar uçuyor ama açınca C diskini bozmayı beceremediği için diğer disk etkileniyor sadece.

Çalıştır çalışmadı videoda. O kısmı durdurdum.

Bu arada inanmayacaksın ama c diskini dezaktif ediyor virüs. Yani bildiğiniz çıkartıyor c diskini.

Windows 10'da masaüstü gidiyor açınca fakat düzeliyor sonra çünkü tam bozamamış.

Oha güvenli modda çalışmıyor.

cd'de çalışmıyor. Normalde çalışıyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10'a birşey yapabilir mi?
Windows 10'da çalıştırınca bu oluyor.

Çözüm 1: diskpart ile format atmak ve sonra yine kurmak sorunu çözer.
Format atmadan çözmeyi deneyeceğim.

4.2 Winrar dosyasını bozuyor. Mecburen yeniden yüklemek zorundasınız.

Cd bozulmuyor ama açmasına izin vermiyor sanırım. Yeni disk açmama rağmen öyle.

Bütün diskleri çıkartın sonra cd'yi ekleyin sonra yen ilişkin kalıbını ekle sonra asıl disk kalıbı yani kullandığını ekle. En altta olmalı asıl olan. Böylece açılıyor cd.

Sanal makinede yaptığım virüsün verdiği hasarı formatsız düzeltemiyorum Öyle bir virüs ki denediğim her şey hata veriyor. Güvenli mod bile açılmıyor. Başlangıç onarımı düzeltemedi. Formatsız gitmiyor. Diskte boş alan olmazsa format şeyi açılmaz zaten. Formatsız düzeltmeyi kafaya koydum ben.

Çözüm: format atmayın. Boş disk varsa ona kurulum yapın ve önemli dosyaları kopyalayıp silin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı