Windows 8.1 64 bit UNMOUNTABLE BOOT VOLUME hatası

PangoUp

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım çok normal bir şekilde çalışırken, bir anda takıldı ve kaldı. Sonrasında reset atmaya çalıştım, ancak her seferinde "kişisel bilgisayarınız bir bir sorunla karşılaştı" alıyorum, ve bu ekranda hiç bir ekstra bilgi veya kod sunmuyor ve 1 saniye ya duruyor ya durmuyor. Bilgiler toplanıyor derken pat diye bir daha boot atıyor, onarım başlıyor diyor ama sonraki ekran da hiçbir şey yok simsiyah boş bi' ekran. Yükleme USB'sini taktım, - yükleme menüsü çok ama çok geç yükleniyor- ama recovery kısmından bir seçenek seçiyorum mesela başlangıç onarma veya sistem geri yükleme falan seçtikten sonrası yine bomboş mavi bir ekran. Komut istemini açmayı başarabildim, Sfc scannow yaptım ancak Windows resource protection cannot perform this activity tarzı bir hata aldım. Format atmayı denedim USB yolu ile, onda da yine sonsuz kurulum başlıyor ekranı ve dönen imleç. Ve hocam inanın bana çok sıkışık bir durumdayım zaman olarak. Acil bir durum. Sanki donanımsal bir olay ama emin de değilim. Çok teşekkür ederim şimdiden. Recep abi gör beni.

Bir hata bilgisi var ancak çok hızlı bir şekilde kayboluyor. Ama yakaladım video çekerek, UNMOUNTABLE BOOT VOLUME hatasi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı