Windows 8.1 açılışta hata

Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MB: ASUS TUF Gaming X570 PLUS | RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 32 GB 3600 MHz | CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D | GPU: Sapphire NITRO+ AMD Radeon™ RX 6900 XT SE | SSD: Samsung 980 PRO 1 TB Heatsink + Samsung 970 Evo Plus 1 TB | Case: Corsair iCUE 4000X RGB | Liquid Cooler: Corsair H100i RGB PLATINUM 240mm | PSU: Corsair RM850x 80+ Gold Fully Modular | Monitor: Samsung Odyssey G7 32" WQHD | Keyboard: Logitech G915 TKL | Mouse: Logitech G305
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, orijinal Windows 8'i 8.1 e güncelledim, driverları yükledim. Bundan sonra her açılışta şu hatayı vermeye başladı. İnternette de hatayla ilgili bir bilgi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

MBCfg64.dll başlatmada sorun.

7fNFbRZ.png

Creative ile ilgili bir uygulaman/sürücün varsa, ki genelde sesle ilgilidir. Onu güncellemen gerekir.

msconfig'den hizmetler kısmından Creative ile ilgili olanları devre dışı bırak. Görev yöneticisini açıp "Başlangıç" sekmesinde Creative ile ilgili uygulamaları da devre dışı bırakacaksın. Halen düzeltemezsen
https://www.technopat.net/forum/guvenlik/31903-hijackthis-log-paylasimi-ve-cozumleri.html
buraya rapor eklersin bakarız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı