Çözüldü Windows 8.1 Bağımlılık Hizmeti veya Grubu Başlayamadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Öncelikle selam. Benim bir sorunum var yeni farkettim. Ağ ayarlarına girdiğimde bir hata veriyor. Bununla ilgili sitenizde araştırma yaptım fakat sorunumu çözemedim. Sanki benimkisi biraz farklı. Aşağıda attığım fotoğrafta Bağımlılık Hizmeti veya Grubu Başlayamadı diyor ve ağ bağdaştırıcıları bölümünde bir saçmalık var. Pc'imde virüs olması imkansiz. Kaspersky ile korunuyor. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler.

Kusura bakmayın özellikleri belirmeyi unutmuşum.

HP Pavalion N096-st
AMD A10-5745M İşlemci
8GB RAM
AMD Radeon HD 8610+ HD 8600M Dual Graphics.

Aygıt Yöneticisine bakarken gördümde birsürü TAP-Windows Adapter burdada mevcut. Lütfen sorunumu çözün. Şimdiden çok çok teşekkürler.

Adnnsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. internete bağlanmada bir sorun yaşamıyorum. Ama ağ paylaşım merkezindeki hatayı nasıl düzeltebilirim? Birde buradaki fazlalıkları devre dışı bıraktığımda bir sorun olmaz değil mi? Birde bir şey daha söyleyeceğim. Ağ paylaşım merkezindeki hatadan olsa gerek, Windows 8 marketine girdiğimde internete bağlı değil diyor. Durum biraz karışık.

Adsızöö.png

Arkadaşlar sorunu çözdüm, teşekkür ederim.

Çalıştır > regedit > msconfig yaptım, hizmetlere girdim. Güncellemeden olsa gerek bazı hizmetler kapanmış. Tümünü etkinleştir dedim ve PC'yi yeniden başlattım düzeldi. Konuyu nasıl kilitleyeceğim bilmiyorum ama yöneticiler ilgilenirse sevinirim. Konuda kapatılmazsa mutlu olurum. Sorunu olan arkadaşlara yardım olabilir.

Adqqqqsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı