Windows 8.1 Başlangıç Onarma Sorunu

Son of Anarchy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sabahtan beri başım dertte. Bilgisayarımı açtığımda hep başlangıç onarma geliyor. Dün hiçbir sorun yoktu, ne olduğunu anlamadım. USB'de Windows 8.1 var taktım onar dedim olmadı. Format atmak istemiyorum, önemli dosyalarım var. Lütfen yardım edin.

NOT: Windows 8.1 kurulumu yaparken recovery oluşturmuştum ancak şimdi neden düzeltmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi güvenli modda başlatın ve sistemi bu sorunun olmadığı bir güne geri yükleyin ya da en son ne işlem yaptığınızı hatırlayın ve düzeltmeye çalışın sorunu. Belli ki sistem çökmüş.

Aslında bu gün ilk başlattığımda bilgisayarı oyun içinde yazılar bulanıktı. Çeşitli çözümler denedim ve yeniden başlattım ancak bir daha açılmadı. Ama eminim çökmesine neden olacak bir şey yapmadım.
Link vermek yasakmı bilmiyorum (yasaksa affola) [çözüldü] Windows 8 nasıl onarılır? buradakileri deniyorum olmazsa geri yükleyeceğim. Formatsız başka çözümü var mı?

Windows 8 ISO'sunu USB'ye atmak için program | Technopat Sosyal buradaki kurtarma dosyası işime yarar mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı