Windows 8.1 Call of Duty MW3 yükleme

AlikaanÖzden

Hectopat
Arkadaşlar, ben Call Of Duty manyağı bir adamım. Windows 8.1'e geçince MW3' ü tekrar yüklemek istedim. Fakat 'oyun dosyaları oluşturuluyor, kuruluma hazırlanıyor' diyor ve oradan öteye gitmiyor.:( Aslında daha önce yüklemeyi denemiştim ve yüklemeye başlamıştı. Fakat o esnada bir süre dokunmayınca bilgisayar otomatik ekranını kararttı. Geldim dokundum mause'a ekran geri gelmedi. Kararmış bir şekilde takılıp kaldı. Bende mecburen hiç bir şey işlemediğinden ötürü reset atmak zorunda kaldım. Bunun üzerine tekrar denediğimde demin yazdığım yerde takılı kaldı. Oyun orijinal, DVD üzerinde öyle fazla bir çizik yada leke yok. Fakat bir yerden sonra takılıp kalıyor. Kutusunun arkasında Windows 8 işletim sistemine yer verilmemiş acaba ondan mıdır diye düşünüyordum. Gidip Black Ops'u denedim. O yüklendi (o da orijinal ve kutusunda Windows 8 desteklenir yazmıyor, fakat yüklendi). Lütfen konuyla ilgili bir çözümü olan cevap versin. Şimdiden teşekkür ederim.

Hdd de bad sector olabilir, cd-dvd arızalı olabilir. Bios versiyonunu güncellemen gerekebilir. Windows 8.1 uyum problemi olabilir yada windows 8.1 kurulumunda hata yada dosyalarında bozulma olabilir. Güncellemelerinde eksik olabilir. MW3 için gereken directx kurulumu eksik olabilir. Daha say say bitmez.

Bilgisayarında ki hata kayıtlarına bakmak lazım.

Yalnız şuan farkettim. Steam çalışmıyor! İnternetten kendi sitesine de giremiyorum. Hesabıma girmek isteyince server'a bağlanamadı diyor. Sizde de aynı şey gözüküyor mu? Rica etsem kontrol eder misiniz?

Steam çöktü bugün:

Steam Çöktü: Peki Neden? » Technopat

Oyunu nereden aldınız ve aktivasyon kodu var mı?

Recep Abi kusura bakma geç cevap veriyorum, nedenini anlamadığım bir şekilde bu ilk yazdığım sorudan ceza yemişim *Düzgün Türkçe* değilmiş.Mesajda hatam neymiş bir de anlasam... Neyse oyunu hatırladığım kadarıyla Gold'dan almıştım, aktivasyon kodu var, zaten daha 2 yıl öce falan almıştım, steam hesabımda oyunlarımda kayıtlı, istesem internetten indiririm de DVD varken neden indireyim dedim, bir önceki sistemim olan Windows 7 64 bit'te sorunsuz yükleyip oynamıştım, Windows 8.1'e geçince oyunun Exe'sini çalıştırıyorum, Install diyorum, (o arada otomatik olarak hesabımda oyunun olduğunu görüyor, direk şifre falan istemeden oyunu yükleme kısmına geçiyor) yüklemeye başla diyorum, ilk olarak singleplayer klasörlerini oluşturuyor, sonra multiplayer klasörleri oluşturuluyor diyor ve oradan ileri gitmiyor, takılıp kalıyor orada, gittim o esnada 1 el LOL oynadım (45 dakika falan sürdü), oyun bitti baktım halen aynı yerde takılmış duruyor. Acaba ilk yükleme deneyişimde, yükleme esnasında reset atmak zorunda kaldığımdan mı oldu diye düşünüyorum ben, ilk yüklemem de başlamıştı yüklemeye sonra PC takılınca mecbur reset attım ondan sonraki durumda bu işte. İlgin için teşekkür ederim , bir sonraki cevabına ceza yemezsem en kısa sürede cevap vermeye çalışacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı