Çözüldü Windows 8.1 crysis 3 sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün başıma aynı sorun geldi. Yapacağın şey oyunu açacaksın, oyuna başlayacaksın ve esc tuşuyla oyunu durdurup ayarları puase yapa yapa ayarlayacaksın. Başka aklıma gelen bir şey yok, updateleri yaptım işe yaramadı...

Oyunun Updatelerini yapmazsanız, sorundan da kurtulamazsınız.

Öncelikle sana tavsiyem Crysis 3'e v1.3 Patch'ini atman. %90 Sorunun çözülecektir. Mesela v1 kurulu iken bende Ekran Ayarlarından çözünürlüğü değiştireyim oyun açılmıyordu. Sonra v1.3 attım her şey olduğu gibi çalışıyor.

Korsan oyunlara güncelleme kurmayı önerirseniz iyi olur. Suçu Windows 8.1'e atmayın. Korsan oyunun Patch'ini kurmayı öğreninde gelin.

Korsan oyunlara güncelleme kurmayı önerirseniz iyi olur. Suçu Windows 8.1'e atmayın. Korsan oyunun Patch'ini kurmayı öğreninde gelin.

Şaka mısın hocam sen. Windows 8'de oyunu bitirdim böyle bir şey yoktu. 8.1 de deniyim dedim. Böyle bir hata oldu. Soruyorum herkesi kendin gibi acemi sanma!

Şakamısın hocam sen windows 8 de oynu bitirdim böyle bişey yoktu 8.1 de deniyim dedim böyle bir hata oldu soruyorum herkesi kendin gibi acemi sanma!

Hocam kimsenin kimseyi acemi sandığı yok. Biz sana ne diyoruz ? Git kur şu v1.3 INTERNAL Patch'ini kurtul oyna. Tamam ? Böylece konu burada noktalansın ve Sayın Yöneticilerimizden biri de konuyu kilitlesin daha fazla uzayıp kavgaya dönüşmeden.

Hocam kimsenin kimseyi acemi sandığı yok. Biz sana ne diyoruz ? Git kur şu v1.3 INTERNAL Patch'ini kurtul oyna. Tamam ? Böylece konu burada noktalansın ve Sayın Yöneticilerimizden biri de konuyu kilitlesin daha fazla uzayıp kavgaya dönüşmeden.

Evet hocam sorun pach ile alakalıymış sorun düzeldi konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı