Windows 8.1 Embedded Güncelleştirme Görünmeme Sorun u

• Konuyu başlatan Whoproshenob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 537
  • Etiketler
    update
W

Whoproshenob

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 1 ay önce dreamspark' tan windows 8.1 industry pro indirdim. md5 kontrolünü de yaptım dvd ye en düşük hızda yazdırıp kontrol de ettirdim. Masaüstü bilgisayarıma yükledim. İlk önce serial key girdim. Sonra ekran kartı sürücüsü, google chrome, ses sürücüsü vb... yükledim. En son Güncelleştirmeleri denetledim. Toplam 116 tane buldu. Hepsini yüklemeye çalıştım ama bilgisayar hepsini yüklemiş gibi gözüktü ve hiçbirini yüklememiş. Bilgisayarı kapatırken yüklemeye çalıştı. Toplam 10 tane yüklemiş ve diğerleri başarısız. Hata gidermeyi açtım update de 1-2 sorun buldu ve düzeltti. Böyle Böyle 10'ar 10'ar yüklemek için afedersiniz ****** yırttım son 15-20 tane güncelleştirme kalana kadar(Bir tanesi 484 mb boyutundaydı.) devam ettim. 15-20 tane güncelleştirme ne yaparsam yapayım yüklenmedi. isteğe bağlı güncelleştirmeleri de yapayım dedim, bir yaptım yapmaz olaydım. Bilgisayar hiçbir şekilde ses sürücülerini tanımıyordu. aygıt yöneticisinde 2 tane var halbuki. Sürücüyle alakalı her şeyi yaptım(geri yükleme, güncelleştirme, tekrar kurma vb...). İşe yaramadı. Birkaç gün hiçbir şey yapmadan durdum. Sonra bir kez daha deneyeyim dedim. Açtım updateyi denetledim. 20 tane buldu. yükle dedim ve yüklemeye başladı. O söylediğim 484 MB boyutundaki güncelleştirmeye geldi ve tam 6 saat bekledim ilerleme yok. durdurmaya çalıştım durmadı. Bilgisayarı kapatıp açmak ta işe yaramadı. Görev yöneticisinden kapattım. Ve Güncelleme geçmişinin hepsi silindi. Ve ve ve ****** yırtarak yüklediğim 100 tane güncelleştirmenin hiçbiri yok, gözükmüyor. Güncelleştirme denetle dediğim zaman hiçbir güncelleştirme gözükmüyor. Kısaca 120 tane güncelleme çöp oldu. Artık inanın bir insanın başına bu kadar olayın art arda gelmesi normal bir şey değil. Windows 10 yüklemeyi isterim ama güncelleştirmeler sağ olsun yükseltme çıkmıyor, dreamspark'ta yok zaten ve windows insider programı da bitmiş. Guslümü tazelemek dahil her şeyi yaptım ya. Sinirden başım ağrıyor o derece.

Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı