Windows 8.1 Ethernet Sınırlı Bağlantı Sorunu

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Merhaba, bilgisayarımın Ethernet girişi bozuk. Kablosuz ile bağlanırken de sıkıntı oluyor. Bilgisayar açılırken, uykudayken internete bağlı fakat kullanılmıyor. Sitesinde driver bulamadım ben. Aygıt yöneticisindeki şeyin kimliğini yazıyorum. 2. sorum ise, USB to Ethernet kullansam sıkıntı olur mu?

USB\VID_8086&PID_0186&REV_0000
USB\VID_8086&PID_0186

aygt.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olmaz ama driver sorunu var gibi görünüyor sürücüleri bulup yüklersen büyük ihtimalle sorun hallolur ve şunu söylemeliyim bence hiç uğraşma windows 10 a yükselt bilgisayarını bende 8.1 kullanırken internet bağlantısında sürekli sorun yaşıyordum 10 a yükselttim kurtuldum sorundan.

Sıkıntı olmaz ama driver sorunu var gibi görünüyor sürücüleri bulup yüklersen büyük ihtimalle sorun hallolur ve şunu söylemeliyim bence hiç uğraşma windows 10 a yükselt bilgisayarını bende 8.1 kullanırken internet bağlantısında sürekli sorun yaşıyordum 10 a yükselttim kurtuldum sorundan.
Daha önce Windows 10 kullanıyordum böyle bir sorun yoktu fakat %100 Disk kullanımı yüzünden 8.1 e geçtim SSD alınca tekrar kuracağım.

Benim bilgisayar ASUS, attığınız LENOVO sıkıntı olmasın ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı