Windows 8.1 Formattan Sonra Yüklenecekler

Yuşa Kürkcü

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bende Windows 8.1 kutulu var. Serial vs. orijinal bu yüzden dolayı da direk olarak Windows 10'a geçemiyorum. Tavsiye olarak ne önerirsiniz? Ve de benim tek şikayetim şu, programları kaldırdıktan sonra geriye programdata vb. yerlerde kalıntıları kalıyor. Bunun için program olarak ne önerirsiniz? Ve yükleyebileceğim programlar nelerdir?
  • Orijinal KasperSky 2014 var.
  • Skype,
  • After Effects CC 2014,
  • Photoshop CC 2014,
  • Cinema 4D R13,
  • Sony Vegas Pro 13,
  • Bandicam,
Steam dışındaki önerileriniz nelerdir?
Ayrıca direk olarak Windows 10'a geçmenin yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Windows 10'a geçemiyorsunuz anlamadım tam olarak. Windows 8.1 yükleyin daha sonra lisans anahtarınız ile etkinleştirin. Son olarak Media Creation Tool ile yükseltin. Bunun dışında program olarak kalıntıları temizlemek için CCleaner öneririm. Formattan sonra ise sürücüleri ve varsa ekran kartının, ses kartının falan yazılımlarını yükleyebilirsiniz. Artık çoğu şey işletim sistemi ya da tarayıcılar ile entegre geldiğinden yükleyecek pek bir şey olmuyor. :)

Formattan sonra size gereken programları yükleyin. Antivirüs programı yükleyin, sürücülerinizi güncelleyin. (Güncel işletim sistemi kullanın. Korsan işletim sistemi kullanmayın.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı