Windows 8.1 geri yükleme bitmiyor

Daha fazla  
Selamlar, Windows 8.1 Pro 64 Bit kullanıyorum. Sistemime geri yükleme yapıyorum ancak yaklaşık 1.50 - 2 saattir "Windows dosyalarınız ve ayarlarınız geri yüklenirken lütfen bekleyin. Sistem geri yükleme işlemi başlatılıyor..." Diyor. Ne yapmalıyım? Lütfen format demeyin ve sorun acaba geri yükleme yaptığım zaman Windows'un etkinleştirilmemiş olması olabilir mi? Teşekkürler.

Selamlar, Windows 8.1 Pro 64 Bit kullanıyorum. Sistemime geri yükleme yapıyorum ancak yaklaşık 1.50 - 2 saattir "Windows dosyalarınız ve ayarlarınız geri yüklenirken lütfen bekleyin. Sistem geri yükleme işlemi başlatılıyor..." Diyor. Ne yapmalıyım? Lütfen format demeyin ve sorun acaba geri yükleme yaptığım zaman Windows'un etkinleştirilmemiş olması olabilir mi? Teşekkürler.

HDD ise normal benim PC 5-8 saatte bitiyordu :D.

Hocam korkulucak bir şey yok dosyalarınızı aktarıyordur bende 5 saat sürmüştü ramazanda haa ama baktınız bir 2 saate bitmedi beni etiketlerseniz yardımcı olurum.
Sağolun hocam işlem şimdi bitti şu an bahsi geçen bilgisayardan yazıyorum. Fazla uzun sürdü. Bu iletiyi sonradan okuyacak arkadaşlar için söylüyorum: işlemi yarıda kesmeyin, gerekirse sabaha kadar bekleyin derim :D

Sağ olun hocam işlem şimdi bitti şu an bahsi geçen bilgisayardan yazıyorum. Fazla uzun sürdü. Bu iletiyi sonradan okuyacak arkadaşlar için söylüyorum: İşlemi yarıda kesmeyin, gerekirse sabaha kadar bekleyin derim :D.

Evet, haklısınız sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar hayırlı günler konu çözüldü olarak işartelenip kilitlenebilir.

Geri
Yukarı