Windows 8.1 Güncelleme Hatası

Hüseyin ATASOY

Hectopat
Yer
Trabzon/Yomra
Daha fazla  
Meslek
Silahsız Özel Güvenlik
Laptopu Windows 8 Pro kurulu aldım ve Windows 8.1 güncellemesi çıktığında sorunsuz indirip kurdum. Windows 8.1 kullanırken bilgisayarı fabrika ayarlarına sıfırladım. Windows 8'e döndü Windows 8.1 kurmak için Windows 8'in güncellemelerini yapmam gerekti ama yaparken güncellemeler ya yüklenmiyor ya da sürekli yeniden başlatma gerektiriyor. Güncellemeleri yarım gün gibi bir sürede yükledikten sonra Windows 8.1'i mağazadan indirmeye başladım ama indirmenin yarısında indirmede hata oluştu ve indirmeyi bir kaç sefer daha bu sorun yüzünden tekrarlamak zorunda kaldım. Windows 8.1 indiğinde ve yeniden başlattığımda ayarlanıyor kısmında %82 de donuyor. Bunun üzerine laptopu şarjdan çıkarıp bataryasını da çıkarıyorum. Sonrasında laptopu açtığımda ekrana eski Windows sürümüne geri dönülüyor yazıp eski sürüme geri dönüyor. Her fabrika ayarlarına geri döndürdüğümde bu sorunla karşılaşıyorum.
Üç buçuk senedir Casper Nirvana NB 15.6 CMU-CKY 3110 - 4K05V - S kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı