Çözüldü Windows 8.1 Güvenli Mod - Ahci Sorunsalı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UnRateD

Kilopat
Daha fazla  
Windows 8.1 de güvenli modu açmak istiyorum ancak forumdaki yönergelerin hepsini denedim güvenli mod da siyah ekranda kalıyor pc klavyede ışık sürekli yanıp sönüyor güvenli mod bir türlü gelmiyor.

Normal mod da pc yi açabiliyorum ahcı yüklemek istiyorum ancak güvenli mod gelmiyor....siyah ekranda 5kdan fazla bekledim tık yok..

Güvenli moda girmene gerek yokki Ahci modunu açmak için. Yine de BootSafe Download - Softpedia bu araçla Safe Modu seçip uygularsan güvenli modda sistemi açar.
Ya anlatamadım galiba safe modu - güvenli mode gelmiyor windows simgesini gördükten sonra siyah ekranda bekliyor saatlerce....

Dediğin uygulama ilede safe mod aldım gene başarısız siyah ekranda bekliyor öyle.....

Sorunu çözdüm zorda olsa geceden beri denemediğim yöntem kalmadı sistemin içine ettim yüklemediğiğm regedit vs kalmadı en sonunda kaynağın " UxStyle " adlı yardımcı bir programcık var windows a custom tema yüklerken lazım oluyor onu kaldırdıktan sonra "Güvenli mod" açıldı "AHCI" kurulumumu yaptım soununda teşekkürler ilginiz için. "THE_MILLER"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı