Windows 8.1 icin amd radeon hd 6610m ekran karti driveri

Benim pc'de 2 tane ekran karti bulunuyor. Birisi intel hd 3000, digeri amd radeon hd 6610m. İntel'de bir sikinti yasamadim. Fakat amd'de bunu soyleyemem. Amd kendi sitesinde buna uygun bir driver yok. Casperin kendi sitesinde de amd'nin ekran karti driveri bulunmuyor. Sizden istegim 6610m kartima win8.1 uyumlu driver. Pc'yi aldigimda yaninda gelen cd'sindeki 6610m driveri hata veriyor. Birden mavi ekran hatasi aliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminizi 64 bit olarak tahimn ediyorum. Öncelikle tüm driverlerini kadır. Sonrada driver sweeper ile temizle. Önce intel hd 3000 dirverini kur. Sonrada amd driverini kur.
Mobile

Ben de aynı bilgisayarı kullanıyorum. Her sürücüyü denedim. Hepsinde mavi ekran alıp durdum. Windows 7'de sürücü olarak HD 7000M serisinin en son betasını kullanıyorum.

Windows 8.1 ve 8'de hem HD 7000M hem de HD 6000M serisinin tüm sürücülerini denedim. Ama başarılı olamadım.

Bana da baya bi uğraştırdı ama yanında gelen driver cdsinden zorla olsada yükledim. Yine yanlız başıma halletdim. Senin sorunun devam ediyorsa bende ki kurulumu verebilirim. Tabi ekran kartı driverini amd nin sitesinde casperla birlikte yapmışlar casperın sitesinde bulamıyorsun.

Not: Driverin kendi setupundan kurulurken banada çok sayıda mavi ekran hatası aldım 1 ay uğraştım. Bunun için pc ye kaç kez formatladım sayamadım valla kaç kez sıfırlandı oda belli değil. Açıkcası 3 sene önceki aklım olsa casper almazdım. Driverı aygıt yöneticisinden pcdeki dosyayı hedef olarak seç öyle yükle.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı