Windows 8.1 için DVD ile virüs tarama programı

• Konuyu başlatan fatih52
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 989
F

fatih52

Ziyaretçi
Arkadaşlar Windows 8.1 cihazıma herhalde virüs bulaştı DVD ile virüs taraması yaptığım zaman daha iyi olduğunu duymuştum bunun için hangi programı kullanabilirim ? Bu virüs taramasını nasıl yaparım ?

Çalıştırdıktan sonraki tarama ayarlarını diyorsan genellikle duyarlılık ve rootkit ile ilgili ayarlar olur. İstediğin düzeye ayarlayabilirsin. Hassaslaştırdıkça "false positive" verme ihtimali artar tabii.

Tarama araçlarını başlatırken medyadan başlatma ayarını demiştim.Biraz daha açıklayabilirseniz çok sevinirim net olarak anlayamadım.

Kaspersky Rescue Disk'i USB Bellekten Çalıştırın

Burada onlar da anlatılıyor zaten. Windows kurmaya benziyor çalıştırması. BIOS'dan ya da hızlı başlat menüsünden USB'yi seçip ondan boot edeceksin. Kendi açılıyor zaten.

Ben programı çalıştırdıktan sonra tarama ayarlarından bahsediyorsun zannetmiştim. Herhangi bir virüs programının tarama ayarı gibi zaten o da. Duyarlılık derecesi, arşiv dosyalarını tara, rootkit tara gibi şeyler var. Ben onları diyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videonun başındaki gibi Hızlı Boot menüsünden USB'yi seçip çalıştırman yeterli.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı