Windows 8.1 ilk izlenimlerim

TechnoMan46

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce windows 8.1 kurdum. Ama çok hafif kasma oluyor gibi nedeni ne olabilir? Ekran çöznürlüğüm 1920x1080 den 1280x1024 e düştü. Ekran kartı yok benim bilgisayarımda öncden 850 mb civarı yazardı sistem ayrılmış bellek 128 mb yazardı şimdi bakıyorum 256 mb sisteme hiç ayırmamış Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor. Bu bir fark yaratır mı? Oyun test sitesinde You Have: 2.8 GHz Performance Rated at: 5.46 GHz olarak yazıyor. Ne anlama geldiğini anlamış değilim. Ve son olarak ise eski windows 7 kurulum cd si ile win 7 ye dönebilirmiyim eğer istersem?

Ekran kartı sürücüsü kurulmamış. Ayrıca ekran kartınızı olmaması bir şey değiştirmez onboard (dahili) ekran kartınızda sürücüsü vardır. Windows 7'ye geri dönebilirsiniz ama ben tavsiye etmem.

Ekran kartı sürücüsü kurulmamış. Ayrıca ekran kartınızı olmaması bir şey değiştirmez onboard (dahili) ekran kartınızda sürücüsü vardır. Windows 7'ye geri dönebilirsiniz ama ben tavsiye etmem.
Herhangi bir performans kaybı yaşamam değilmi 2gb ramın 1.87 si kullanılıyor. Ekran kartı sürücüsünü güncelleyince 1920x1080 çözünürlüğe geri dönebilecekmiyim acaba?

Herhangi bir performans kaybı yaşamam değilmi 2gb ramın 1.87 si kullanılıyor. Ekran kartı sürücüsünü güncelleyince 1920x1080 çözünürlüğe geri dönebilecekmiyim acaba?
Sürücüyü yükleyince bilgisayarınız windows 7'de olduğundan daha hızlı çalışacaktır. Ekran kartı sürücüsünü kurarsanız çözünürlük eski haline geri döner yani 1920x1080 olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı