Windows 8.1 indirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

baris99988801

Hectopat
Arkadaşlar ben şu an Windows 7 kullanmaktayım ve Windows 8.1'e geçmek istiyorum ama bunun için de 319 TL vermek istemiyorum. Bunu bedavaya indirmenin bir yolu var mıdır? Forumda bir konu açılmış Windows 8.1 indirme linkleri diye ama altında da bu linkler Windows 8 kullanıcıları içindir yazıyor yani tam anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Afedersin ama bu forumda korsan ürün dağıtımı yayını asla yapılmaz, senin gibi emek hırsızlarıda barındırılmaz.

Forumda yok. Yandex sana daha iyi yanıt verir.:) 319 lira yerine 30-40 lira olsaydı da emekte sorun yaşatmasaydık keşke microsofta. :)

Afedersin ama bu forumda korsan ürün dağıtımı yayını asla yapılmaz, senin gibi emek hırsızlarıda barındırılmaz.

Neden adama emek hırsızı diyorsun! Belki şu anda müsait değil ilerleyen zamanlarda üreticilerin hakkını verecek! Kardeşim senin soruna gelirsek:Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları bu linke girip indir. Sonra kmspico programıyla etkinleştrime yapabilirsin. Ayrıca bu dediğini google amcada aratıp kolaylıkla bulabilirsin. Böyle şeyler için forumu çok meşgul etmemeni tavsiye ederim. Çünkü cafer arkadaşımızın da dediği gibi korsan hizmetleri önermiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem 5 TL'ye satıyor hadi git uğraştırmadan bizi al.

Bugün gittim ve adam artık satmıyoruz dedi. Neyse ben bunu bir şekilde bulurum her şey için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı