Windows 8.1 kötü mü?

ozimosko

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur/Öğrenci
Universite ogrencisiyim. Dreamspark ile 8.1 orjinal aldim(daha sistemi kurmadim) ancak herkes Windows 10 daha iyi, Windows 8.1'den daha guzel diyip duruyor.

Windows 10 orjinalim yok ancak bu gune kadar hep korsan kullandigim icin eger Windows 10(korsan) Windows 8.1(orjinal) den daha iyi derseniz windows 10 kurarim. Ama yok 8.1 gayet iyi sorun olmaz diyorsaniz 8.1 kurup devam edecegim.

Universite ogrencisiyim. Dreamspark ile 8.1 orjinal aldim(daha sistemi kurmadim) ancak herkes Windows 10 daha iyi, Windows 8.1'den daha guzel diyip duruyor.

Windows 10 orjinalim yok ancak bu gune kadar hep korsan kullandigim icin eger Windows 10(korsan) Windows 8.1(orjinal) den daha iyi derseniz windows 10 kurarim. Ama yok 8.1 gayet iyi sorun olmaz diyorsaniz 8.1 kurup devam edecegim.
Windows 8.1, Windows 10'a göre daha oturmuş bir sistem ama Windows 10 özellikleri bakımından daha iyi. Ancak siz korsan kullanmayın.

Windows 8.1 iyi bir işletim sistemi kötü değil ben çok sevdim Windows 10 çıktı ama bu demek değil ki 8.1 kötü :)

ben hala windows 8.1 kullanıyorum gayet stabil ve sorunsuz windows 10 a hatalar girerilmeden geçmeyi düşünmüyorum daha zamanı var.Windows 8.1 ile devam edebilirsin seni üzmez

Windows 10'un Windows 8.1'den hız ve görüntü açısından avantajları var. Ama korsan Windows 10 kullanıp yasadışı ve virüslü yazılımlarla sistemi lisanslı yapmak için mahfedeceğinize orjinal Windows 8.1 kullanın.

Windows 8.1 update3 Windows 7 SP1'den sonra en stabil sistem, kullanmanı tavsiye ederim. Windows 10 ne olacağı belirsiz bir sistem habire güncelleme alıyor sorunları çözülmüyor. Ben şahsen pek sorun yaşadığım yok ama forumlarda Windows 10 ile ilgili açılan sorun konuları da göze çarpıyor malesef.

Her zaman güncel yeni işletim sistemi bir önce ki sistemden iyidir. Fakat Windows 10 biraz eski bilgisayarlarda sorun yaşatıyor. Yeni çıkan bilgisayarlarda genellikle eski bilgisayara göre sorunları az. Benim laptop 3.seneyi bitiriyor. Windows 10 sorunlar tam olarak yaşanmıyor değilim. Sadece klavye takılmaları oluyor. Diğer donanım desteği %100 uyumlu. Oyunlar fps oranı artışı gördüm Windows 8.1 ' e göre. Windows 8.1 stabil hızda çalışıyor. Windows 10 kurarsanız daha iyi destek sunarız. Ne sorun yaşıyorsanız konu açıp sorununuzu halledelim.

Orijinal Windows 10 var fakat sürekli yeni lisans alın diye mesaj atıyordu, sonra kısıtlılık oluşturdu. 8.1 geçsem sorun yaşar mıyım?

Geri
Yukarı