Windows 8.1 kurmadan Windows 10'u lisanslama

Sertaç Ƨarı

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Aldığım dizüstü bilgisayar normalde Windows 8.1 olarak geliyor. Fakat Hard Disk'in çökmesinden sonra bilgisayarı formatladım daha sonra Windows 10 kurdum ve Windows lisans anahtarı istiyor. Maalesef ki elimde lisans anahtarı yok. Bilgisayarın sürücülerinin bulundurduğu DVD'yi kurayım dedim o da Windows 8.1 gereklidir diyor. Bilgisayar Windows 8.1 kurmadan düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
ProduKey ile anakarta gömülü OEM anahtarı bulup bununla lisanslama yapmayı deneyebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla Windows 10 USB'sinden kurulumu başlattığınızda mevcut lisansı görüp ona uygun sürümü kurması gerekiyor. Bu şekilde olmuyor mu? Teoride otomatik lisanslanması gerekiyor.

Hocam sorunu yanlışlıkla da olsa buldum. Dosyaları silmeden nasıl geçiş yapabilirim?
asdasd.png

Hocam sorunu yanlışlıkla da olsa buldum. Dosyaları silmeden nasıl geçiş yapabilirim?Eki Görüntüle 318601
Sürüm düşürmede versiyonun Enterprise ya da daha üstü olsaydı ve sen bunu düşürseydin dosyaların silinmeden hızlıca yapabilirdin. Fakat senin sürüm Pro, ve Home Single Language sürümüne düşürülmesi gerekiyor. Yedek yapıp temiz kurulum yapın derim.

Sürüm düşürmede versiyonun Enterprise ya da daha üstü olsaydı ve sen bunu düşürseydin dosyaların silinmeden hızlıca yapabilirdin. Fakat senin sürüm Pro, ve Home Single Language sürümüne düşürülmesi gerekiyor. Yedek yapıp temiz kurulum yapın derim.
Peki, her şey için çok teşekkürler. 2 hafta daha idare edeyim bari yeni bilgisayar alacağım o zaman hallederim o işi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı