Windows 8.1 Microsoft .NET Framework Hatası

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Bunun sebebi nedir bilgisayarı açtığımda çıktı bu. Daha önce birsey kurarken bir kaç programda çıkmıştı bu hata ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 1b8d055001f1809ad77b1424cc07f850.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 389
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Denetim masası > Programlar ve özellikler > Windows özelliklerini aç veya kapat > NET Framework 3.5 özelliğini etkinleştirip tekrar kontrol edin.

Lütfen resimlerimizi Sosyal dışında paylaşmayalım. Yetkim olmadığı için size ceza veremiyorum.

Merhaba.
Denetim masası > Programlar ve özellikler > Windows özelliklerini aç veya kapat > NET Framework 3.5 özelliğini etkinleştirip tekrar kontrol edin.
Burada ne yapmam lazım ?

Lütfen resimlerimizi Sosyal dışında paylaşmayalım. Yetkim olmadığı için size ceza veremiyorum.
Technopat sosyalda yeni sayılırım bilmiyordum düzeltirim.

Dosya Ekleri

• qq.JPG
    60,7 KB · Görüntüleme: 358
Microsoft .NET Framework 3.5, 4.0 ve 4.5 güncellemeleri bilgisayarınızda kurulu mu ?

Windows 8 ile yüklü geliyor bunlar zaten. Öyle değil mi ?

Bildiğim kadarıyla hayır, microsoft'un sitesinden bu güncellemeleri indirip bakabilirsiniz.

Edit: Özel durum metnini bizimle paylaşır mısın, sanırım windows bir programı açmaya çalışıyor ve bu hatayı veriyor. Büyük ihtimal virus.

League of Legends'ın yeni map'ını mi yüklemeye çalıştınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…