Windows 8.1 mouse lag sorunu

EINZEIN

Hectopat
Daha fazla  
Ben cs 1.6 oyuncusuyum. Cs 1.6'da mouse çok saçma hareket ediyor. Yağ gibi kayıyo falan berbat bi durum. Örnek : sağa doğru hızlı dönerken sola yavaş dönebiliyor. Driverlerim güncel.

Sistemim:

• 3770k
  • 8 gb 1333 ram
  • asus gtx 770

Önceden windows 7 kullanıyordum hiç bir sorun yoktu. Aynı bilgisayar, aynı mouse, windows 8.1 yükledim ve cs de bu sorun oluştu. Ve normalde gezinirken ya da başka oyunlarda böyle bir sorun yok. Başka bir mouse denedim oda aynı şekildeydi.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İyi günler.

Windows 8.1'de şu anda oyunlarda fare ile ilgili bir sorun var ve Microsoft da bunu teyit etmiş durumda. İlk etapta oyunlar için bir yama çıktı ve çoğu oyunda sorun düzeldi. Ama yeni bir yama daha çıkması bekleniyor.

Siz yine de bunu yükler misiniz:

Download Update for Windows 8.1 for x64-based Systems (KB2908279) from Official Microsoft Download Center

Recep bey merhaba.
Dün konuyu açtıktan ve siz bu mesajı yazdıktan sonra; Konu başlığında "acil" kelimesi kullanılamaz diye ban yedim. Ama konu başlığında acil kelimesini bulamadım. Neden ceza yediğimide tam olarak anlamış değilim. Her neyse önemli değil.
Dün vermiş olduğunuz bu updateyi indirip kurmaya kalktığım zaman güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil hatasını alıyorum. Windowsum 8.1 pro 64 bit yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
EINZEIN, aynı hatayı tekrar ettiğin için ceza almaktasın. Cümleye büyük harfle başlanır, hatta özel isimler hep büyük harfle yazılır. Ayrıca yazdığınız yanlış cümleler ve hatalı kullanımlar size verilen ceza sonrasında düzenlenmekte. O yüzden "Acil" yazısını görememektesiniz. Bu yüzden boşa sitem ediyorsunuz.

Sorununuza gelirsek mevcut işletim sisteminizin dili ve biti her neyse ona göre verilen linkten seçin. Yine aynı hatayı alırsanız, hatanın resmini buraya ekleyin. Ayrıca Aida64 Downloads | AIDA64 ile HTML rapor oluşturup onu da buraya ekleyin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı