Windows 8.1 OEM Lisansı ile Windows 10 Temiz Kurulum Yapmak

Alperen Kara

Hectopat
Daha fazla  
OEM key ile Windows 8.1 temiz kurulumu yapmıştım. Şu anda orjinal olarak kullanıyorum Windows 8.1'i. Ama bana o bildirim gelmedi. Yine de Windows 10 çıktığında temiz kurulum ile orijinal olarak geçiş yapabilir miyim? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru soran ve bu konuda cevap vermediğim kişiler, boşuna neden cevap verilmiyor diye söylemeyin. Nedeni kaç kere söylememe rağmen hala sorulduğu için cevap vermiyorum cevaplarınız konu içinde vardır okumayı öğrenip okuyunuz. Cevabı konuda olmayanlara cevap veriyorum bilginize.

OEM key ile Windows 8.1 temiz kurulumu yapmıştım. Şu anda orjinal olarak kullanıyorum Windows 8.1'i. Ama bana o bildirim gelmedi. Yine de Windows 10 çıktığında temiz kurulum ile orijinal olarak geçiş yapabilir miyim? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.
Konuda bu sorunun cevabını göremediğim için sordum. Gözümden de kaçmış olabilir. Cevap verebilir ya da cevabının hangi sayfada olduğunu söyleyebilir misiniz?

Gereken cevapları verdiniz biliyorum ama Windows forumunda öyle söylemiyorlar.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı