Windows 8.1 Oyunlar ve Setup Uygulamaları Tepki Vermiyor

ultrAsosyal

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, aldığımda orjinal Windows 8 olan dizüstü bilgisayarımı Windows 8.1'e orjinal olarak güncelledim. Ama bu dakikadan sonra portable olan oyunlarım açılmaz oldu. Uygulamaya tıklıyorum 3-5 saniye süren bir fan sesinden sonra bilgisayar kendini geri normale çeviriyor. Herhangi bir hata bildirimi olmuyor. Aynı şekilde yeniden kurmak istediğim oyunların Setup dosyalarını açmak istediğimde de aynı tepkiyi alıyorum. Söylediğim gibi herhangi bir hata vermiyor pc. Ve oyun dışında kurmak istediğim uygulamalarda hiç sıkınrı yaşamadan kurabildim. DirectX, NetFrame gibi olaylar yüklü, Nvidia ekran kartım güncel ve sorun yok, uyumluluk ayarlarındaki her seçeneği de denedim (win8,win7,vista,xp)

Sorun yaşadığım oyunlar: Half Life 2, GTA San Andreas, FİFA 14

Yardımlarınızı bekliyorum

Evet o seçeneği de denedim, hiç bir değişiklik yok.

İmage dosyası şeklinde çözdüm sorunu şimdilik. DTLite ile. Ama İmage yapamadıklarımda hala aynı sorun var...

Son düzenleyen: Moderatör:
Prototype 2, GTA San Andreas, Half Life 2. İki oyunda DTLite ile çözdüm ama Half Life çözülmedi. Direkt setup dosyası var image yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı